Hartverwarmend in het staartje van deze winter!

op .

Het Zwols Toneelhuis geeft in april 2013 de voorstelling "ik zie, ik zie, wat jij niet ziet". Deze voorstelling staat in het teken van dromen. Het Zwols Toneelhuis draagt Maud voor Leven een warm hart toe en en doneert daarom de inhoud van de fooienpot aan onze stichting!

 

"Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet"
Speciaal voor Lieke Havers, één van de winnaressen van Wensen Christmas Village in Winkelcentrum Stadshagen, hebben wij de voorstelling 'Ik zie, ik zie, wat jij niet ziet' gemaakt. Lieke zal in dit stuk schitteren in de hoofdrol, precies zoals ze heeft gewenst, als prinses. Het toneelstuk wordt opgedragen aan Chandni Boejharat, het kleine nichtje van twee van onze spelers. Meer over Chandni kun op de site van het Zwols Toneelhuis lezen. Omdat dit allemaal zo bijzonder is voor ons, hebben wij ook besloten extra aandacht te schenken aan kinderen en hun dromen, en dan in het bijzonder aan kinderen die leven met kanker. Onder de informatie over Chandni kan je informatie vinden over de goede doelen die wij een hartje onder de riem willen steken middels dit toneelstuk.

 
Vrijdag 12 april
Zaal open 19.00 uur/Aanvang 19.30 uur
 
Zaterdag 13 april
Zaal open 19.00 uur/Aanvang 19.30 uur
 
Zondag 14 april
Zaal open 14.30 uur/Aanvang 15.00 uur
Zaal open 18.30 uur/Aanvang 19.00 uur
 
Waar?
Cultuurwerkplaats R10 Zwolle, Rieteweg 10
 
 
Meer informatie lees je op www.zwolstoneelhuis.nl